Pamatuojama skaitmeninė rinkodara

Blogas

Paslaugos

Skirtingų skaitmeninių marketingo kanalų taikymo sprendimai personalizuotai ir dinamiškesniai klientų patirčiai bei labiau optimizuotoms konversijoms.

Mes kuriame bendrus mokamų paieškos kanalų, medijos kanalų ir kitų reklamos įrankių sprendimus.„AdAge“ kuria individualizuotą ir dinamišką reklamą, labiau orientuotą į vartotojus, geresnį biudžeto paskirstymą ir didesnę investicijų grąžą.

Mes padėsime jūsų klientams jus rasti.
Iš investicijų į reklamą turite gauti daugiau nei tik parodymus ar paspaudimus – mūsų dėmesys skiriamas tikslams ir konversijoms. „AdAge“ komanda teikia SEO, mokamas paieškas, vaizdo tinklų ir socialinių tinklų reklamos paslaugas, orientuotas į realistiškus tikslus ir rezultatus. Mes padedame savo klientams pasiekti sėkmingų rezultatų, su tinkama žinute – tinkamoje vietoje, optimizuota  pusiausvyra visuose reklamos kanaluose. Mes oreantuojamės į duomenis ir įžvalgas – planuojame, priimame strateginius sprendimus ir optimizuojame.

Performance audit

We will help you slash your digital marketing budget by eliminating wasted budgets. Optimize ROI. Beat the competition.

Web

Redesign and optimization. 

Support

Day to day digital campaigns optimization based on countable results and our methodology.

KAS
MES
ESAME

Apie
mus

Esame AdAge.lt

Vilniuje įsikūrusi skaitmeninė rinkodaros agentūra.

Dirbame su entuziazmu, atvirai ir maksimaliai efektyviai. Mes tiesiogiai sutelkiame dėmesį į jūsų skaitmeninių rinkodaros kampanijų rezultatus, kurie parenka veiksmus, kurie suteiks jums didžiausią investicijų grąžą.

Mes projektuojame ir įgyvendiname internetines kampanijas, kurios didina naujų klientų srautą, klientų lojalumą ir pardavimų internetu sėkmę. Mes esame partneriai, teikiantys pilną aptarnavimą, padedame ir konsultuojame savo klientus visuose planavimo ir realizavimo etapuose, planuojame ilgalaikes interneto rinkodaros strategijas, optimizavimą.

Mūsų požiūris ir darbo etika yra orientuotas į efektyvumą didinančius sprendimus. Mūsų klientai vertina mūsų įgūdžius ir partnerystę, pagrįstą abipusiu pasitikėjimu ir pagarba.

Mūsų darbo principai:

  • Mes planuojame - turime strategiją ir išbandome įvairius galimus sprendimus.
  • Mes matuojame - tik faktiškai pasiektus ir numatytus rezultatus.
  • Mes optimizuojame - mes nuolat stengiamės dar geriau, nesvarbu, kokie puikūs rezultatai bebūtų.

Pakartojame viską vėl ir vėl.

Naujienos

Kontaktai

Trumpai apibūdinkite savo projektą ir su jumis susisieksime.
Telefonas: +370 634 38054

El.paštas: info@adage.lt