Pamatuojama skaitmeninė rinkodara


MES
DAROME

Mūsų
paslaugos

Skirtingų skaitmeninių marketingo kanalų taikymo sprendimai, personalizuotai klientų patirčiai bei konversijų augimui.

Mes kuriame mokamų paieškos kanalų, media kanalų ir kitų reklamos įrankių sprendimus. „AdAge“ kuria individualizuotą ir dinamišką reklamą, orientuotą į vartotojus, geresnį biudžeto paskirstymą ir didesnę investicijų grąžą.

Mes padėsime jūsų klientams jus rasti.
Iš investicijų į reklamą turite gauti daugiau nei tik parodymus ar paspaudimus – mūsų dėmesys skiriamas tikslams ir konversijoms. Mūsų komanda teikia SEO, mokamas paieškas, vaizdo tinklų ir socialinių tinklų reklamos paslaugas, orientuotas į realistiškus tikslus ir rezultatus. Mes padedame savo klientams pasiekti sėkmingų rezultatų, su tinkama žinute – tinkamoje vietoje, optimizuota  pusiausvyra visuose reklamos kanaluose. Mes orientuojamės į duomenis ir įžvalgas – planuojame, priimame strateginius sprendimus ir optimizuojame.

Auditas

Mes padėsime jums optimizuoti  skaitmeninės rinkodaros strategiją, eliminuoti švaistomus biudžetus. Padidinti kampanijų ROI. Nugalėti konkurentus.

Web

Pertvarkymas ir optimizavimas.

Palaikymas

Kasdienis skaitmeninių kampanijų optimizavimas, pagrįstas skaičiuojamais rezultatais ir mūsų metodikomis.

KAS
MES
ESAME

Apie
mus

Esame AdAge.lt

Vilniuje įsikūrusi skaitmeninė rinkodaros agentūra.

Dirbame su entuziazmu, atvirai ir maksimaliai efektyviai. Mes tiesiogiai sutelkiame dėmesį į jūsų skaitmeninių rinkodaros kampanijų rezultatus, kurie parenka veiksmus, kurie suteiks jums didžiausią investicijų grąžą.

Mes projektuojame ir įgyvendiname internetines kampanijas, kurios didina naujų klientų srautą, klientų lojalumą ir pardavimų internetu sėkmę. Mes esame partneriai, teikiantys pilną aptarnavimą, padedame ir konsultuojame savo klientus visuose planavimo ir realizavimo etapuose, planuojame ilgalaikes interneto rinkodaros strategijas, optimizavimą.

Mūsų požiūris ir darbo etika yra orientuotas į efektyvumą didinančius sprendimus. Mūsų klientai vertina mūsų įgūdžius ir partnerystę, pagrįstą abipusiu pasitikėjimu ir pagarba.

Mūsų darbo principai:

Pakartojame viską vėl ir vėl.

Mes sertifikuoti:

Mumis pasitiki:

NAU
JIENOS

Skaitykite mūsų
blogą

KAI
NODA
RA

Susisiekime
pateiksime jums
pasiūlymą

Lanksti kainodara – klientams galime pasiūlyti tinkamiausias atsiskaitymo galimybes, įskaitant mokėjimo planus, pagrįstus „sėkmės mokesčiu“ pagal poreikį.

Mes neskaičiuojame procento nuo reklamos biudžeto, todėl vengiame interesų konflikto, kuris skatina agentūras leisti pinigus. Jūs sumokėsite už faktiškai atliktą darbą ir žinosite, kokias paslaugas ir rezultatus gaunate. Tokia sistema mus motyvuoja taupyti jūsų investicijas ir ieškoti efektyviausių rinkodaros sprendimų.

SUSISIEKIME

Naudokite kontaktų
formą dešinėje

Trumpai apibūdinkite savo projektą ir su jumis susisieksime.
    Telefonas: +370 634 38054

    El.paštas: info@adage.lt